Bylinkování:

Bylinkový workshop přizpůsobený dětem, kdy se seznamujeme s několika druhy bylinek, povíme si o nich zajímavosti, jejich účinky a využití i to, kde je můžeme v přírodě najít. S dětmi si povídám také o vnímání přírody, o tom, co nám přináší a jak na nás působí.
Věnujeme se také tvoření, které je přizpůsobené dětem podle věku.bylinkové soli, bylinkové čaje, nebo přírodní kosmetiku. Děti tak získají přímý kontakt s bylinkou, mohou si jí osahat, vnímat čichem a následně si výrobek odnesou domů.

Cílem těchto workshopů a povídání si s dětmi, je otevření hlubšího vnímání spojení s přírodou a zvědomění si toho, co nám příroda dává ve formě bylinek, ale i obyčejné procházky a jak na nás může příroda působit celistvě, na celou naší bytost.

Kdy a kde:

Podzimní termín pro Bylinkování:

sobota 15.10.2022
9:30 do 11:30 hodin 
cena: 330,-
studio Jóga na Zátiší E. Beneše 395/74, České Budějovice

Přihlášení přes zprávu, či přímo přes rezervační systém studia Jóga na Zátiší.

Pro školy:

Tento program je uzpůsobený pro děti prvního i druhého stupně ZŠ. Trávíme společně dvě vyučovcí hodiny, kdy si první hodinu povídáme o bylinkách a přírodě, představujeme si různé druhy bylin, poznáváme jejich účinky a využití a druhou hodinu z bylin tvoříme a hrajeme bylinkové hry. 
Pro informaci o ceně a pro dohodnutí termínu návštěvy třídy se obraťte na můj email zahradaduse@seznam.cz 

Žádná položka