Ač byl začátek jara chladný a trochu deštivý, pomalu se vyjasňuje a květnové sluneční paprsky hřejí Zemi. 
Od ledna pozoruju přírodu, chodím mezi bylinami a plevelem, zkoumám pupeny stromů a právě teď už se příroda nechystá ani tak na rozpuk a rozkvět stromů a rostlin, ale přímo nám pučí a rozkvétá pod nohama i nad hlavami. A to je teprve začátek. :-) 
Dneska bych chtěla napsat o jedné kouzelné vůni, kterou můžete začít vnímat, pokud se projdete pod lípami. Přináší teplo, jemnost a dosycuje pocit prázdnoty. 

Medová vůně, která vede člověka do tichého středu sebe sama, kde je vše. Kde je klid, naplnění, pochopení. Je jako sladká ozvěna srdce a dokáže nasytit pocit prázdnoty. Jemně probouzí cit a pomáhá uvolnit boly, smutek a nahromaděné emoce. Lípa je olej Srdce a dlouhověkosti. Vede ke spokojenosti a vnímání krásy v obyčejných okamžicích a věcech. K vnímání krásy obyčejnosti v nás samých.

Lipové květy a lístky také pomáhají snížit horečku a mírnit kašel a dušnost. Esenciální olej z lípy pak pomáhá s potížemi s dýcháním a onemocněním plic. Působí protizánětlivě a podporujícími účinky pro dýchací soustavu, může být vhodnou volbou pro astmatiky.

Rychlé info
Pro Srdce

Pro Srdce

Skladem
od 430 Kč
Směs esenciálních olejů a absolue pro každého, kdo si prochází těžkým obdobím, pro potěchu a pohlazení Srdce, nebo prostě a jednoduše pro…