Exotická a smyslná vůně ylang ylangu pracuje v oblasti srdce, mysli a pohlavních orgánů. Mysl dokáže velmi efektivně uvolnit a ztišit a vede tak k vnímání sebe sama a k vnímání a přijetí svého těla. Pomáhá rozproudit energii tam, kde dlouho spala ✨a vede k prožívání života v radosti a s vášní. Vášní by se dala vůně doslova vystihnout v jednom slově. Intenzivní, květinová a zároveň kořeněná vůně ylangu, vede právě k projevení našich vášní.

Ylang je jedním z afrodiziakálních esenciálních olejů s účinkem uvolnění a povznesení se nad vlastní myšlenky a řídit se srdcem a jeho touhou.
Velmi efektivní je také při epilepsii, především, když ho epileptik inhaluje před náporem záchvatu.
Používá se také při potížích se spánkem a podporuje relaxaci tím způsobem, že zklidňuje mysl, ale zároveň nemá vliv na snížení koncentrace.
Chladnou a vlhkou povahou ylangu můžeme snížit nervové napětí v těle a využít jeho hlavní terapeutický účinek na zklidnění srdce.

Ylang ráda používám právě pro jeho veleintenzivní účinky pro uvolnění mysli.
Můžete ho najít ve směsi Na křídlech motýla 🦋, která spojuje s přírodou a s duší, nebo ve směsi Dotek anděla💖 , která přináší klid, nadhled a takové tiché spočinutí v Srdci.

Rychlé info
Na křídlech motýla

Na křídlech motýla

Skladem
od 330 Kč
Bylinkovo-květová směs esenciálních olejů, která svou vůní propojuje s přírodou, očišťuje, probouzí a prohlubuje spojení sama se sebou a…